Események betöltése

« Összes esemény

Győr | Világeleje Klub – Agatha virágzó almanachja – Ökofilmklub

június 10.-18:0021:00

A Világeleje Győr ökofilmklubjának nyári szünet előtti utolsó vetítése egy 2025-ös kanadai film. A film egy 90 éves, Manitobában élő nő mindennapjait követi, aki ma is vezetékes víz és telefon nélkül, a természettel szoros együttműködésben él. Lassan hömpölygő, gyönyörű képeivel egyszerre nosztalgikus és nagyon mai film arról, milyen lehet egy egyszerűbb, figyelmesebb élet ritmusa.

A film után beszélgetés lesz, ha szeretnéd megosztani a benyomásaidat, meghallgatni, hogy másokra milyen hatással volt a film, akkor úgy kalkulálj, hogy tudj maradni.

A vetítés adományalapú, regisztrációhoz kötött.
Regisztrációs link: https://vilagelejegyor.hu/mozi/184a9005-813c-4a9a-b80b-8f6c47b5a99a

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/1275754424541286

Részletek

Szervező

Helyszín